User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Wiedźmin 3: Dziki Gon - Edycja Gry Roku - The Witcher 3: Wild Hunt - GotY Edition v1 31 [+16 DLCs] [MULTi15-PL] [FitGirl Repack] [Selective Download]


Kategoria: Gry PC


Dodał: 
Data dodania: 
26-05-2017
Rozmiar: 44.79 GB

Seedów: 169
Peerów: 151
Ukończone: 39640

Pobrany: 126

Kondycja:

Pobierz


Premiera Gry: 19 maja 2015
Gatunek: RPG, TPP, fantasy, książki, sandbox, detektywistyczne, polskie, crafting, RPG akcji.
Producent: CD Projekt RED
Wydawca: Bandai Namco Entertainment

Wersja językowa: Polish (napisy i dubbing), English, French, Italian, German, Spanish, Arabic, Czech, Hungarian, Japanese, Korean, Portuguese-Brazil, Russian, Traditional Chinese, Turkish

Repack Features:
- Based on The.Witcher.3.Wild.Hunt.Game.of.the.Year.Edition.v1.31-GOG non-scene release: 33.1 GB
- Additonal voicepacks added: 15.3 GB
- All GUI/subtitles translation left intact
- NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
- Voiceovers language packs as optional downloads - you can combine them in the game options with any text translation
- 100% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
- Ready for official GOG patches, registy entries recreated (open "Registry Fix
eadme.txt" after game installation if registry entries weren't created in your case)
- Significantly smaller archive size (compressed from cumulative 48.4 GB to 23.5~38.5 GB, depending on language packs)
- Installation takes: 1 hour on 8-cores CPU + SSD; ~1.5-2 hours on 4-cores CPU + HDD; up to 3 hours on 2-cores CPU + HDD. Avoid any load on your target HDD during installation! Turn off torrent client or similar software.
- HDD space after installation: 36~53 GB (depending on selected language packs)
- Repack by FitGirl

Included DLCs & Expansions:
- Beard and Hair Style Set (Found at any Barber)
- Temerian Armor Set (White Orchard, Merchant close by the Woesong Bridge Signpost)
- Alternative Look for Yennefer
- New Quest "Contract: Missing Miners" (Found in Skellige on a notice board)
- Elite Crossbow Set
- "Ballad Heroes" Neutral Gwent Card Set
- Nilfgaardian Armor Set (Quartermaster in Crows Perch other side of the Master Blacksmith)
- New Quest "Fool's Gold" (Found by speaking to bandits at Lurtch in Velen)
- Alternative Look for Triss
- Skellige Armor Set (Sold by the Smith in Kaer Trolde)
- New Quest "Scavenger Hunt: Wolf School Gear"
- New Quest "Contract: Skellige's Most Wanted"
- New Quest "Where The Cat and Wolf Play" (Begins in Oreton, Velen)
- Alternative Look for Ciri
- New Finisher Animations
- New Game +
- Hearts of Stone Expansion Pack
- Blood & Wine Expansion PackWiedźmin 3: Dziki Gon (The Witcher 3: Wild Hunt) na komputery osobiste to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG akcji opartej na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Tytuł wyprodukowało studio CD Projekt RED, czyli zespół odpowiedzialny również za dwie poprzednie części - Wiedźmina z 2007 roku i Wiedźmina 2: Zabójcy Królów z 2011 roku.
Produkcja w wersji na PC-ty nie odbiega zawartością od konsolowych wydań, ale użytkownicy "blaszaków" otrzymali kilka niedostępnych na pozostałych platformach sprzętowych elementów. Przede wszystkim mogą oni cieszyć się najwyższą możliwą jakością oprawy graficznej oraz animację na poziomie 60 klatek na sekundę. Oczywiście, by korzystać z tych wszystkich dobrodziejstw, potrzebny jest odpowiednio mocny komputer.
Drugim elementem, którego nie znajdziemy na konsolach są modyfikacje. Studio CD Projekt RED udostępniło w sierpniu 2015 roku zainteresowanym osobom oficjalne narzędzia moderskie, umożliwiające m.in. dowolne zmienianie obiektów, statystyk i nie tylko. Zaowocowało to m.in. tymi modami.FabułaW grze Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC Windows ponownie wcielamy się w znanego z wcześniejszych odsłon wiedźmina. Główna oś fabularna obraca się wokół kilku oddzielnych wątków. Wśród nich znalazło się poszukiwanie utraconej miłości Geralta oraz inwazja Nilfgaardu na Królestwa Północy. Spróbujemy też powstrzymać tytułowy Dziki Gon, prześladujący wiedźmina zarówno w powieściach, jak i obecny w pierwszej i w nikłym stopniu w drugiej części serii. Wszystkie te główne zadania oferują filmową jakość opowiadanej historii, z rozgałęzionymi ścieżkami wydarzeń, imponującymi scenkami przerywnikowymi i starannie wyreżyserowanymi sekwencjami.
Co ciekawe, możemy porzucić część wątków, trzeba będzie jednak liczyć się z wynikającymi z tego faktu różnymi konsekwencjami. Poza głównymi opowieściami dostępne jest także zatrzęsienie misji pobocznych, które w sumie starczają na ponad sto godzin zabawy. Autorzy zadbali o dużą różnorodność wyzwań. W trakcie przygód będziemy eksplorowali m.in. jaskinie, prastare ruiny i tętniące życiem wioski. Zapolujemy na potwory dla zysku oraz specjalnych nagród. Pojawią się również zadania oparte na dochodzeniach. Biały Wilk może też oddać się rozgrywce w karcianego Gwinta, który jest odrębną grą w grze.MechanikaZgodnie z tradycją serii, trzeci Wiedźmin na PC Windows oferuje sporą swobodę rozwoju postaci, a fabuła jest mocno rozgałęziona, tak aby umożliwić graczom dokonywanie różnych wyborów. Jednocześnie wirtualny świat jest w dużym stopniu dynamiczny. Przykładowo, niektóre nasze akcje sprawią, że opuszczona przez wieśniaków osada znów się zaludni po wytępieniu bandytów lub potworów. Gra posiada świat o otwartej strukturze, który jest czterdziestokrotnie bardziej rozległy niż ten w Wiedźminie 2. Nowy silnik (REDengine 3) został zaprojektowany tak, aby cały czas ładował dane w tle, co prawie pozwoliło uniknąć ekranów wczytywania - zobaczymy je podczas podróży do większych hubów lub mniejszych lokacji (Kaer Morhen, wyspy Skellige, Biały Sad i zamek w Wyzimie). Przemieszczanie się ułatwia opcja jazdy na koniu oraz szybka podróż. Przy dobrym rumaku dotarcie z jednego końca mapy na drugi zajmuje około 15 minut.
Spore zmiany zaszły w systemie walki. Kompletnie przebudowano sztuczną inteligencję przeciwników. Geralt otrzymał 96 animacji wykorzystywanych w starciach, podczas gdy w drugiej części miał ich jedynie 20. Gracze mogą wreszcie przerywać atak w jego trakcie oraz blokować ciosy i wykonywać uniki, nawet gdy zabraknie im kondycji, choć nie są one wtedy tak skuteczne. Nowy system kamery dba o zapewnienie czytelnej perspektywy podczas starć. Nie zabrakło walk z bossami (m.in. z lodowym gigantem), ale nie są one tym razem oskryptowane. Mocno przebudowano również system znaków. Każdy z pięciu ma główny oraz alternatywne sposoby działania. Przykładowo, używając znaku Igni drugiego typu z ręki Geralta bucha ogień ciągły, a w przypadku znaku Ydren postawiona na ziemi pułapka nie tylko spowalnia wszystkich przebywających w niej nieprzyjaciół, ale dodatkowo zadaje im obrażenia.
Podczas starć wykorzystujemy w dużym stopniu otoczenie, np. możemy telekinetycznie uderzyć w gniazdo os, które zaatakują wrogów. Natomiast jeżeli zwrócą się w naszą stronę - spalimy je znakiem Igni. Poszerzanie zasobu wiedzy o przeciwnikach umożliwia poznanie ich słabych punktów. Niektóre pokonane monstra pozostawią po sobie niemożliwe do dostania w inny sposób składniki służące do przepisów alchemicznych i tworzenia nowych przedmiotów. Pozwalają również Geraltowi na rozwijanie własnego drzewka mutacji, zapewniającego dostęp do nowych mocy. Gracze mogą też rozwijać umiejętności szermiercze i alchemii.Wersja językowaWiedźmin 3: Dziki Gon na PC Windows został wydany w pełnej polskiej wersji językowej. Swoich głosów bohaterom użyczyli tacy aktorzy i aktorki jak Jacek Rozenek (Geralt), Beata Jewiarz (Yennefer), Anna Cieślak (Ciri), Agnieszka Kunikowska (Triss) czy też Jacek Kopczyński (Jaskier).InneProdukcja studia CD Projekt RED okazała się jedną z najlepszych gier najlepszych gier 2015 roku. Tytuł zebrał bardzo pochlebne recenzje w mediach, dzięki czemu załapał się do zestawienia najlepiej ocenianych produkcji w serwisie Metacritic. Wiedźmin 3: Dziki Gon zdobył też szereg nagród i wyróżnień, w tym tytuł gry roku na galach The Game Awards 2015 i Golden Joystick Awards 2015. Również w Polsce projekt doczekał się wielu wyróżnień - od tytułu "Kreatora Kultury", przyznanego przez tygodnik Polityka oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, przez dwa wyróżnienia Empiku, po najważniejszą nagrodę w plebiscycie Gra roku 2015 według czytelników GRY-OnLine.pl.
W parze z licznymi wyróżnieniami, poszła również świetna sprzedaż. W ciągu pierwszych sześciu tygodniu obecności gry na rynku, rozeszło się ponad 6 milionów egzemplarzy. Natomiast do końca 2015 roku sprzedano w Polsce 375 tysięcy sztuk (wraz z dodatkiem Serca z Kamienia).Rekomendowane: Intel Core i7-3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 770/4 GB Radeon R9 290 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz/AMD Phenom II X4 940 3.7 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon HD 7870 lub lepsza, 40 GB HDD, Windows 7/8/8.1 64-bit1. Zainstaluj.
2. Graj.*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(35) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze
Marcinek3626/09/2017 18.28.48
Nie ściągajcie tego bo nie działa!
nelaadas17/09/2017 19.49.32
Nie działa.Wyskakują błędy przy instalacji.