User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Conan: The Dark Axe *2004* - V1 0 3 [1920x1080] [+WideScreen ComPLete Patch] [ENG] [SYMETRYCZNY] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  Morus12
Data dodania: 
14-01-2018
Rozmiar: 1.48 GB

Seedów: 3
Peerów: 0
Ukończone: 197

Pobrany: 6

Kondycja:

Pobierz
...( INFO )...

Wydanie SYMETRYCZNY: 8 Stycznia 2018
Premiera Gry: 8 Kwietnia 2004
Gatunek: Przygodowe, TPP, Książki, Przygodowe Gry Akcji
Producent: Cauldron
Wydawca: TDK Mediactive

Dostępne Języki: Angielski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.3


...( Opis )...

Gra akcji/TPP, której głównym bohaterem jest legendarny barbarzyński wojownik, wymyślony przez Roberta E. Howarda (autora książki "Conan the Barbarian"). Akcja gry rozgrywa się zaraz po tym jak nasz barbarzyńca po długiej wędrówce powraca w końcu do swego królestwa Cymerii, by zasiąść na jego tronie. Niestety, zastaje go w stanie daleko różniącym się od jego oczekiwań. Cymeria opanowana została przez złowrogi kult, który nie ma zamiaru oddać władzy prawowitemu królowi. Conan, niepokonany heros, jak nietrudno się domyśleć, postanawia własnym mieczem "wyrąbać" sobie drogę do tego, co mu się należy. Zadaniem gracza jest doprowadzenie bohatera w jednym kawałku do szczęśliwego finału.

Charakter gry nie odbiega w żaden sposób od tego, co mogliśmy zobaczyć w kinowych adaptacjach książek Howarda, tj. dynamiczna akcja, duża ilość walki oraz nieliczne i niezbyt wyrafinowane wstawki czy przerywniki fabularne i proste zagadki (reasumując czysty hack and slash). Fabuła gry podzielona została na 14 poziomów umiejscowionych w różnych egzotycznych miejscach, w dżungli, w górach, w regionach skutych lodem, we wnętrzu wulkanu, na pustyni czy wewnątrz mrocznego zamczyska, przy czym należy zaznaczyć, iż podczas gry odwiedzamy rejony znane z kart powieści Howarda (m.in. śnieżne góry Cymerii, miasto Kordava, pustynia Stygian). Głównym celem autorów, zespołu Cauldron (mającego na swoim koncie takie gry jak: Chaser czy Battle Isle: The Andosia War) było jak najefektowniejsze przedstawienie działań Conana. Nie szczędzono więc starań na to, by dopracować i ulepszyć silnik graficzny CloakNT, wykorzystany wcześniej w Chaserze.

Początkowo Conan dysponuje skromnym zestawem ciosów, z czasem jednak, gdy rośnie jego doświadczenie i pokonuje kolejnych przeciwników, może używać nowych, lepszych ciosów, combosów (około 50 tego typu ataków) czy ofensywnych i defensywnych taktyk walki. Po drodze znajduje również, nowe potężniejsze bronie, m.in. miecze i topory (łącznie około 20 rodzajów).

...( DANE TECH )...

Rekomendowane: Pentium 4 1.4 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32MB

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(4) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze


Brak Komentarzy!!!