User:      Hasło:     



User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Korona Królów *2018* [S02E09-12] [odc 93-96] [480p] [WEB] [h264-B666] [PL]


Kategoria: Seriale Zagraniczne


Dodał:  Morus12
Data dodania: 
16-09-2018
Rozmiar: 976.08 MB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 4

Kondycja:

Pobierz








Tytuł:Korona Królów
Gatunek:Serial Historyczny
Stacja: TVP
Reżyseria: Wojciech Pacyna,Jacek Sołtysiak
Scenariusz: Jan Piotr Szafraniec,Ilona Łepkowska
Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
Sezon:2 epizod 09-12 odcinek 93-96
Odcinków:?????
Premiera:3 wrzesień 2018



http://www.filmweb.pl/serial/Korona+kr%C3%B3l%C3%B3w-2017-789749



Drugi sezon "Korony królów" zapowiada się bardzo ciekawie. Historia króla Kazimierza Wielkiego, w którego postać wcieli się, w związku z przeskokiem czasowym pomiędzy sezonami, nowy odtwórca Andrzej Hausner, zostaje rozszerzona o opowieść o losach drugiego niezwykłego Piasta - Bolka II Małego.

Dwór wawelski i dwór świdnicki będą się splatać, by dopełnić i oddać, jak najszerzej historię Polski. Twórcy serialu sięgną zarówno do wydarzeń, których kulisy nie są znane szerokiej widowni, jak i do faktów, które każdy z widzów pamięta ze szkoły. Sympatycy telenoweli dowiedzą się m.in.: jak doszło do podpisania z Krzyżakami pokoju w Kaliszu, jaka historia kryje się za zdobyciem Wschowy, co spowodowało konflikt Bolka z Janem Luksemburskim, na czym polegała rozpaczliwa walka o wygraną w wojnie polsko-czeskiej oraz czy Kazimierz był rozczarowany brakiem syna.

W 2. sezonie "Korony królów" na widzów czekają obsadowe roszady. W rolę Kazimierza Wielkiego nie będzie wcielał się już Mateusz Król, tylko Andrzej Hausner. Do tego w obsadzie pojawi się Aleksandra Przesław, która będzie wcielać się w Adelajdę Heską, drugą żonę Kazimierza III Wielkiego.

Odcinek 93

Gospodarz Stach po przyjeździe do Krakowa zostaje oskarżony o zabicie woźnicy, którego widział w lesie. Z opresji ratuje go dawny przyjaciel. Przed królewskim sądem staje oszust Hińcza. Wyrok okazuje się być dla wielu zaskoczeniem. Nierespektowanie wyroku przez krzyżaków zmusza arcybiskupa Bogorię do wyjazdu. Chce niezwłocznie spotkać się z przedstawicielami Zakonu, licząc na zmianę frontu Wielkiego Mistrza. W Świdnicy brat Bolka niespodziewanie powierza wychowanie swojej córki Anny, księżnej Agnieszce.

Odcinek 94

Bogoria przygotowuje się do spotkania z Krzyżakami. Ciężarna Egle jest rozpieszczana przez Mikołaja. Gabija nie chce jej martwić swoimi przypuszczeniami co do niewierności mężczyzny. Na zamek przybywa Ofka. Jasiek jest zły na ukochaną, która także spodziewa się dziecka, że sama wyruszyła w podróż, narażając się na ataki zbójów. Ofka i Bogna poznają Bellę. Kobieta pomaga im znaleźć dobrego kaletnika i opowiada swoją historię. Cudka zdradza Elżbietce, że miała zły sen i martwi się o bezpieczny powrót Jolenty do domu. W tym samym czasie na orszak dziewczyny napada zbrojna banda.

Odcinek 95

Zdezorientowana Jolenta budzi się w czeskiej chacie. Jest zrozpaczona kiedy dowiaduje się jakie plany wobec niej ma Arnost. Na Wawel przybywają możni z Wielkopolski: Przybysław z Sierakowa ojciec Heleny i Mikołaj z Biechowa. Kazimierz oczekuje sojuszu i gwarancji lojalności ze strony Pomorzan. W zamian ma sporo do zaoferowania, dlatego wysyła przybyłych na rozmowy z księciem słupskim - Bogusławem. Przybysław chce by jego córka wróciła na Wawel. Dwór zaczyna huczeć od plotek.

Odcinek 96

Kazimierz wraca z Wyszehradu. Niespodziewanie w lesie spotyka Olgierda. Litwin wytyka mu nielojalność, bratanie się z Czechami i występowanie przeciwko jego ojczyźnie. Jak na te zarzuty zareaguje król? Na Wawel dociera wiadomość, że Jolenta nie dotarła do Gołczy. Uprowadzona panienka szybko orientuje się, że wpadła w ręce szaleńca. W akcie desperacji próbuje uciekać. Niestety bezskutecznie.







Kod:Wybrany odcinek

Korona.Krolow.2018.PL.S02E12.odc.96.480p.WEB.h264-B666

Format : MPEG-4 at 1.473 kb/s
Length : 250 MiB for 23 min 43s 545 ms
Video #0 : AVC at 1.295 kb/s
Aspect : 800 x 450 (1.778) at 25.000 fps
Audio #0 : AAC at 173 kb/s
INFOs : 2 kanały, 44,1 kHz

Description by Benek666R

Odc: 96




*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(4) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!