User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Movavi Slideshow Maker 4 2 0 [MULTI-PL] [ts559]


Kategoria: Windows


Dodał:  Morus12
Data dodania: 
10-08-2018
Rozmiar: 54.35 MB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: 127

Pobrany: 13

Kondycja:

PobierzMovavi Slideshow Maker to potężne narzędzie do tworzenia profesjonalnych pokazów slajdów na komputerze. W dodatku został wyposażony w zaawansowane funkcje, za pomocą których łatwo i szybko utworzymy gotowy pokaz slajdów w formie materiału wideo, który następnie możemy rozpowszechnić w Internecie lub wśród znajomych.

Program jest niezwykle prosty i przyjazny w obsłudze. Zeby stworzyć profesjonalny pokaz slajdów musimy wybrać zdjęcia i posortować je w odpowiedniej kolejności. Następnie możemy dodać odpowiedni podkład muzyczny i rozmaite efekty przejścia pomiędzy zdjęciami. Po chwili Movavi Slideshow Creator automatycznie utworzy pokaz slajdów w formie filmu, którym możemy się podzielić ze znajomymi, nagrywając go na krążek CD, DVD lub do innego dowolnego urządzenia przenośnego.

Movavi Slideshow Creator obsługuje następujące formaty wejściowe:
JPEG, PNG, BMP, GIF, MP3, WAV, WMA, OGG, AAC i FLAC. Wspiera również formaty wyjściowe: AVI (including DivX, XviD, MJPEG, and other codecs), DVD, MPEG 1,2, MP4 (including H.263, H.264, and other codecs), Windows Media Video (WMV), 3GP (3GPP, 3GPP2), QuickTime (MOV, QT), Flash (FLV) i M2T.

System operacyjny:
Windows 10/8/8.1/XP/Vista/7

OPiS UPLOADU
wielkość całości: 54.15 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup + Crack
wersje językowe: Multilingual | POLSKI*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(5) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze


Brak Komentarzy!!!