User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Korona Królów *2018* [S02E33-36] [odc 117-120] [480p] [WEB] [h264-B666] [PL]


Kategoria: Seriale Zagraniczne


Dodał:  Morus12
Data dodania: 
28-10-2018
Rozmiar: 950.99 MB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 5

Kondycja:

Pobierz
Tytuł:Korona Królów
Gatunek:Serial Historyczny
Stacja: TVP
Reżyseria: Wojciech Pacyna,Jacek Sołtysiak
Scenariusz: Jan Piotr Szafraniec,Ilona Łepkowska
Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
Sezon:2 epizod 33-36 odcinek 117-120
Odcinków:?????
Premiera:3 wrzesień 2018http://www.filmweb.pl/serial/Korona+kr%C3%B3l%C3%B3w-2017-789749Drugi sezon "Korony królów" zapowiada się bardzo ciekawie. Historia króla Kazimierza Wielkiego, w którego postać wcieli się, w związku z przeskokiem czasowym pomiędzy sezonami, nowy odtwórca Andrzej Hausner, zostaje rozszerzona o opowieść o losach drugiego niezwykłego Piasta - Bolka II Małego.

Dwór wawelski i dwór świdnicki będą się splatać, by dopełnić i oddać, jak najszerzej historię Polski. Twórcy serialu sięgną zarówno do wydarzeń, których kulisy nie są znane szerokiej widowni, jak i do faktów, które każdy z widzów pamięta ze szkoły. Sympatycy telenoweli dowiedzą się m.in.: jak doszło do podpisania z Krzyżakami pokoju w Kaliszu, jaka historia kryje się za zdobyciem Wschowy, co spowodowało konflikt Bolka z Janem Luksemburskim, na czym polegała rozpaczliwa walka o wygraną w wojnie polsko-czeskiej oraz czy Kazimierz był rozczarowany brakiem syna.

W 2. sezonie "Korony królów" na widzów czekają obsadowe roszady. W rolę Kazimierza Wielkiego nie będzie wcielał się już Mateusz Król, tylko Andrzej Hausner. Do tego w obsadzie pojawi się Aleksandra Przesław, która będzie wcielać się w Adelajdę Heską, drugą żonę Kazimierza III Wielkiego.

Odcinek 117

Kazimierz chce zakończyć konflikt z biskupem Grotem. Zaprasza go na spotkanie, w którym uczestniczą także najbliżsi doradcy króla. Pomywaczka Mela uwodzi Jędrzeja, który niespodziewanie postanawia się ustatkować. Do Świdnicy szczęśliwie dociera orszak z Heleną. Guncel wyraża się o młodej kobiecie z wielką aprobatą. Niestety szybko okazuje się, że nowa dwórka nie przez wszystkich jest mile widziana na dworze. Miedzy nią a Ilzą dochodzi do kłótni.

Odcinek 118

Na Wawel przybywa orszak Elżbiety, który swoim bogatym wyglądem wzbudza w mieszkańcach zachwyt. Kazimierz cieszy się na widok siostry, wspólnie wspominają dzieciństwo. Jednocześnie na dworze trwają przygotowania do ślubu królewskiej starszej córki. Elżbieta wspiera bratanicę, pełną obaw przed zbliżającą ceremonią. Egle bezskutecznie szuka Audre. Zrozpaczona matka zwraca się po pomoc do królowej, która natychmiast ogłasza poszukiwania.

Odcinek 119

Siostra Kazimierza martwi się o swojego syna Andrzeja, dlatego postanawia ruszyć za nim do Neapolu. Kazimierz nie pochwala jej decyzji o czym otwarcie mówi. Adelajda bezskutecznie pragnie zbliżyć się do Elżbiety. Jej starania niestety powodują spore napięcie między kobietami. Kat narzeka na małżeńskie życie. Po latach samotności, Mela chce rządzić jego przestrzenią, co nie do końca mu odpowiada.

Odcinek 120

Na Wawelu biskup przekazuje Elżbiecie relikwiarz z kością św. Wojciecha. Kobieta jest wdzięczna i poruszona. W trakcie rozmowy na temat wojny z Krzyżakami, Grot dowiaduje się jakie stanowisko w tej sprawie ma król Węgier. Egle podczas kłótni z Ligęzą traci przytomność. Mikołaj bez wahania biegnie szukać pomocy. W Świdnicy Ilza posuwa się do coraz to okrutniejszych metod, aby dokuczyć Helenie.Kod:Wybrany odcinek

Korona.Krolow.2018.PL.S02E36.odc.120.480p.WEB.h264-B666

Format : MPEG-4 at 1.368 kb/s
Length : 224 MiB for 22 min 51s 347 ms
Video #0 : AVC at 1.200 kb/s
Aspect : 800 x 450 (1.778) at 25.000 fps
Audio #0 : AAC at 173 kb/s
INFOs : 2 kanały, 44,1 kHz

Description by Benek666R

Odc: 120

*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(4) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!