User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


MalwareBytes Anti-Malware Premium v3 3 1 2183 [Multi-PL] [Exe] + keygen [PL] (DOŻYWOTNIA LICENCJA) [rar]


Kategoria: Windows


Dodał:  Morus12
Data dodania: 
14-01-2018
Rozmiar: 75.12 MB

Seedów: 9
Peerów: 0
Ukończone: 1648

Pobrany: 62

Kondycja:

Pobierz
==================
...::: OPIS :::...
==================

Malwarebytes to nieco nietypowe oprogramowanie zabezpieczające pozwalające na wykrycie i usunięcie różnego rodzaju złośliwego oprogramowania. Dzięki niemu pozbędziemy się z komputera wirusów, robaków, trojanów, rootkitów, dialerów i oprogramowania szpiegującego. Może on stanowić dodatek do już używanego oprogramowania innej firmy.
Aplikacja jest nietypowa ze względu na to, że nie stanowi typowego antywirusa. Jest to samodzielny skaner, który w wersji rozszerzonej monitoruje używane pliki i przeglądane strony internetowe. Oprogramowanie to jest przydatne przede wszystkim w sytuacji, gdy inne antywirusy zawodzą, lub gdy nie mamy pewności, czy nasz komputer jest czysty. Dzięki Malwarebytes Anti-Malware wykryjemy wtedy zawirusowane pliki, oprogramowanie szpiegujące, a także potencjalnie niechciane aplikacje (tzw. PUP). Z programu możemy korzystać nawet posiadając inny, kompletny zestaw ochronny. Stanowi on uzupełnienie ochrony uruchamiane np. tylko na wyraźne polecenie użytkownika.
Program jest bardzo prosty w obsłudze. Oferuje kilka typów skanowania, w tym skanowanie szybkie i obszarów wyznaczonych przez użytkownika. MBAM sprawdza nie tylko pliki, ale również dane przeglądarek i rejestr systemowy, co pozwala mu usuwać nawet ukryte zagrożenia. Program codziennie aktualizuje sygnatury wirusów, jego ustawienia pozwalają na wykluczanie ze skanowania określonych obszarów na dysku i stron internetowych. Dostępny jest także rozbudowany harmonogram zadań, w którym można ustalić zautomatyzowane zadanie jak aktualizacje i skanowania wykonywane w tle. W razie potrzeby możliwe jest zablokowanie dostępu do programu za pomocą hasła.

====================
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
====================

System operacyjny : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 (32-/64-bit).
Procesor : Intel Pentium/AMD Athlon (lub lepszy);
Pamięć RAM : 512 MB lub więcej;
HDD : 10,90 MB wolnego miejsca na dysku twardym;

==================
INSTALACJA
==================
PRZED ZACZĘCIEM INSTALACJI , KONIECZNIE ODINSTALUJCIE STARĄ WERSJĘ PROGRAMU Ponadto po deinstalacji ZRESETUJCIE KOMPUTER/Uruchomcie Ponownie ABY NIE BYŁO JUŻ ŚLADU PO NIM DOPIERO TERAZ PRZYSTĘPUJECIE DO PONIŻSZYCH CZYNNOŚCI*
1. Wypakuj Pobrane archwium
2. Uruchom jako Administrator "MalwareBytes_Anti-Malware_Keygen_v1.7_URET".
3. Kliknij na "Pre-Activate" (czerwony napis), zaczekaj parę sekund.
4. Zainstaluj Malwarebytes Anti-Malware.
5. Gotowe.*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(1) file
Ocena N/A
Tracker
 [Pokaż/ukryj Trackery] 
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!