User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Korona Królów *2018* [S02E02-04] [odc 86-88] [480p] [WEB] [h264-B666] [PL]


Kategoria: Seriale Zagraniczne


Dodał:  Morus12
Data dodania: 
04-09-2018
Rozmiar: 731.19 MB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 6

Kondycja:

Pobierz
Tytuł:Korona Królów
Gatunek:Serial Historyczny
Stacja: TVP
Reżyseria: Wojciech Pacyna,Jacek Sołtysiak
Scenariusz: Jan Piotr Szafraniec,Ilona Łepkowska
Zdjęcia: Krzysztof Pakulski
Sezon:2 epizod 02-04 odcinek 86-88
Odcinków:?????
Premiera:3 wrzesień 2018http://www.filmweb.pl/serial/Korona+kr%C3%B3l%C3%B3w-2017-789749Drugi sezon "Korony królów" zapowiada się bardzo ciekawie. Historia króla Kazimierza Wielkiego, w którego postać wcieli się, w związku z przeskokiem czasowym pomiędzy sezonami, nowy odtwórca Andrzej Hausner, zostaje rozszerzona o opowieść o losach drugiego niezwykłego Piasta - Bolka II Małego.

Dwór wawelski i dwór świdnicki będą się splatać, by dopełnić i oddać, jak najszerzej historię Polski. Twórcy serialu sięgną zarówno do wydarzeń, których kulisy nie są znane szerokiej widowni, jak i do faktów, które każdy z widzów pamięta ze szkoły. Sympatycy telenoweli dowiedzą się m.in.: jak doszło do podpisania z Krzyżakami pokoju w Kaliszu, jaka historia kryje się za zdobyciem Wschowy, co spowodowało konflikt Bolka z Janem Luksemburskim, na czym polegała rozpaczliwa walka o wygraną w wojnie polsko-czeskiej oraz czy Kazimierz był rozczarowany brakiem syna.

W 2. sezonie "Korony królów" na widzów czekają obsadowe roszady. W rolę Kazimierza Wielkiego nie będzie wcielał się już Mateusz Król, tylko Andrzej Hausner. Do tego w obsadzie pojawi się Aleksandra Przesław, która będzie wcielać się w Adelajdę Heską, drugą żonę Kazimierza III Wielkiego.

Odcinek 86

Kazimierz i Bolko spotykają się z Henrykiem V, księciem żagańskim i liczą na wspólny sojusz przeciwko Czechom. Ten jednak zaczyna stawiać warunki. Król chce zdobyć Wschowę - ostatni skrawek Wielkopolski, którego nie udało się odzyskać Władysławowi Łokietkowi. Pragnie dokończyć dzieło ojca i jest gotowy wiele poświęcić. Tymczasem wyrusza do Wyszehradu na pogrzeb Karola Roberta. Czy zdąży? Niemierza ustala z biskupem Grotem dalsze plany dotyczące krzyżaków. Wspólnie decydują, że trzeba natychmiast działać.

Odcinek 87

Na Wawelu pojawia się Hińcza, który podaje się za krewnego śp. Nekandy i domaga się spadku po nim. Uznana przez króla za wdowę Bożena Tęczyńska jest załamana rozwojem zdarzeń. Ligęza niespodziewanie rozpoznaje na ulicy piękną Bellę, dawną miłość z Italii. Czy pokrzyżuje to, po raz kolejny, plany ślubu z Egle? Księżna świdnicka Agnieszka, czule opiekuje się małą Anną, bratanicą Bolka. Jej matka zmarła wiele lat temu, a ojciec zdaje się być wobec niej obojętny.

Odcinek 88

Adelajda dociera z powrotem na Wawel. Poznaje Jolentę i zdaje się być nią zauroczona, co wzmaga zawiść Elżbiety i gniew na macochę. Czy prawda o pochodzeniu Jolenty wyjdzie na jaw? Ligęza poproszony przez Bożenę Tęczyńską o pomoc, po rozmowie z Hińczą jest przekonany, że to oszust. Na zamek przybywa Arnost - czeski szlachcic ze sprawą do króla Kazimierza. Zako*censored*e się w Jolencie od pierwszego wejrzenia.Kod:Wybrany odcinek

Korona.Krolow.2018.PL.S02E04.odc.88.480p.WEB.h264-B666

Format : MPEG-4 at 1.384 kb/s
Length : 237 MiB for 23 min 57s 942 ms
Video #0 : AVC at 1.200 kb/s
Aspect : 800 x 450 (1.778) at 25.000 fps
Audio #0 : AAC at 173 kb/s
INFOs : 2 kanały, 44,1 kHz

Description by Benek666R*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(3) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne


Komentarze


Brak Komentarzy!!!