User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


NeoDownloader3 0 3 209 [ENG] [crack]


Kategoria: Windows


Dodał:  Morus12
Data dodania: 
14-01-2018
Rozmiar: 8.01 MB

Seedów: 0
Peerów: 0
Ukończone: ---

Pobrany: 8

Kondycja:

Pobierz
Producent: NeoWise Software
Licencja: full  
System: Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria: pobieranie plików

NeoDownloader jest aplikacją przeznaczoną dla użytkowników pobierających różne treści multimedialne zamieszczane na stronach internetowych. Oprogramowanie przydaje się w momencie kiedy zamierzamy pobrać większą ilość zdjęć, muzykę lub nawet filmy.

Interfejs programu NeoDownloader jest wygodny i co najważniejsze pozwala na szybkie pobieranie danych z sieci. Wystarczy tylko wpisać do odpowiedniej opcji link z wybranej przez nas strony internetowej i następnie program NeoDownloader przeskanuje witrynę oraz automatycznie pobierze odpowiednie źródła danych. W aplikacji znajdziemy również wbudowany moduł do podglądu plików graficznych oraz całkiem wygodny odtwarzacz multimedialny, za pomocą którego sprawdzimy wszystkie pobrane utwory muzyczne lub filmy. Program pozwala nawiązywać do 20 połączeń jednocześnie. Obsługuje format ZIP i RAR, a także pozwala na pobieranie różnych treści multimedialnych z zabezpieczonych serwisów hasłem. Dodatkowo możemy ustawić wybrany obrazek jako tapetę pulpitu.


Instalacja:

Uruchomić plik exe.następnie należy zakończyć program,następnie podmieniamy plik crack z plikiem exe. w folderze gdzie zainstalowaliśmy program.Podmieniamy i używamy pełnej,zarejestrowanej wersji.Program należy uruchamiać poprzez plik crack.

*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(1) file
Ocena N/A
Tracker
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze


Brak Komentarzy!!!