User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Halfway *2014* - V1 2 10 [ENG] [GOG] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  Morus12
Data dodania: 
14-01-2018
Rozmiar: 190.78 MB

Seedów: 6
Peerów: 1
Ukończone: 80

Pobrany: 5

Kondycja:

Pobierz
...( INFO )...

Wydanie GOG: Styczeń 2018 (Uplouad By Symetryczny)
Premiera Gry: 22 Lipca 2014 - 8 Stycznia 2018 (Patch V1.2.10)
Gatunek: Strategiczne, Science Fiction, Turowe, Taktyczne, Elementy RPG
Producent: Robotality
Wydawca: Chucklefish

Dostępne Języki: Angielski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.2.10


...( Opis )...

Halfway to utrzymana w klimatach science-fiction turowa strategia wzbogacona elementami RPG. Jest to pierwsza komercyjna produkcja niemieckiego studia Robotality.

Akcja gry osadzona została kilkaset lat w przyszłości. Ludzkość rozpoczęła agresywną kolonizację obcych planet i systemów, ale do tej pory nie natknęła się na inne rozumne rasy. Wcielamy się w doświadczonego żołnierza, będącego częścią załogi potężnego statku kosmicznego Goliath. Po przebudzeniu ze snu kriogenicznego odkrywa on, że na pokładzie doszło do tragedii i większość ludzi została wymordowana. Szybko okazuje się, że winni są kosmici, którzy przeprowadzili abordaż na jednostkę i naszym zadaniem staje odzyskanie kontroli nad Goliathem oraz wyeliminowanie agresorów.

Na szczęście nie będziemy musieli wykonać tej misji samodzielnie. Podczas eksplorowania statku napotkamy innych ocalałych, którzy przyłączą się do naszego oddziału. Każda z tych postaci posiada własną historię, osobowość oraz unikalne umiejętności. Duży nacisk położono na fabułę i podczas kampanii powoli odkrywamy, co tak naprawdę się stało i jakie będzie to miało konsekwencje dla całego gatunku ludzkiego.

Zabawa w Halfway polega głównie na toczeniu turowych bitew. Kluczową rolę odgrywa uzyskiwanie lepszej pozycji na mapach, korzystanie z osłon oraz robienie właściwego użytku ze zdolności specjalnych bohaterów. W trakcie starć postacie gromadzą punkty doświadczenia, które wydajemy potem na ulepszenie statystyk członków drużyny. Pomiędzy misjami wracamy do bazy, gdzie dokonujemy m.in. modyfikacji uzbrojenia i uzupełniamy ekwipunek.

Wszystko to ukazane jest z kamery umieszczonej wysoko nad głowami postaci i w stylistyce retro, która łączy złożone z dużych pikseli postacie i lokacje z nowoczesnymi efektami graficznymi.

...( DANE TECH )...

Rekomendowane: Pentium IV 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 128 MB, 300MB na HDD, Windows 7/8

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(4) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze


Brak Komentarzy!!!