User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


TapinRadio Pro 1 70 + RadioBOSS 4 1 + SAM2 Broadcaster 2 8 (x86z64) PL/Multi Portable


Kategoria: Windows


Dodał: 
Data dodania: 
21-10-2016
Rozmiar: 68.39 MB

Seedów: 2
Peerów: 1
Ukończone: 225

Pobrany: 42

Kondycja:

Pobierz
TapinRadio jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najlepszych programów do odtwarzania stacji radiowych przez Internet.

Oferuje wygodny, w pełni funkcjonalny i spolszczony interfejs, dostęp do ogromnej ilości internetowych rozgłośni radiowych z całego świata - w tym również z Polski.

Pozwala wyszukiwać stacje radiowe posegregowane według gatunku, regionu, kraju i stacji, takich jak Sky.fm czy di.fm. Wspiera niemal wszystkie wtyczki Winampa, a także obsługuje radia nadające sygnał w formacie WMA, OGG, AAC+, VORBIS i MP3.

RadioBoss jest prostym programem emisyjnym , który może być stosowany w małych rozgłośniach czy tez stacjach internetowych pozwala na streaming(MP3, WMA, WAV, OGG i wielu formatów audio CD) naszych playlist poprzez HTTP, MMS i FTP. Program nadaje się idealnie do nadawania audycji live.
Posiada rożne ustawienia jakości nadawania i 5 opcji nadawania na rożne serwery w rożnych jakościach i systemach nadawczych.

SAM2 Broadcaster program do nadawania muzyki przez Internet dla DJów. Umożliwia miksowanie muzyki i automatyczne przesyłanie jej za pośrednictwem Internetu.

Obsługuje pliki audio aacPlusv2, MP3, mp3PRO, WM9 i Ogg - Winamp, Windows Media Player, Live365, MusicMatch oraz wiele innych formatów.System:
Windows XP/Vista/7/8/10*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(3) files
Ocena N/A
Tracker
 [Pokaż/ukryj Trackery] 
Podobne


Komentarze
turet29/07/2017 16.44.32
hasło wymaga aby rozpakować