User:      Hasło:     User Info
User:
Hasło:
Stwórz kontoOdzyskiwanie hasła


Kategorie


Niffelheim *2018* - V1 0 000 31 [MULTi11-PL] [SYMETRYCZNY] [EXE]


Kategoria: Gry PC


Dodał:  Morus12
Data dodania: 
12-10-2018
Rozmiar: 303.10 MB

Seedów: 2
Peerów: 2
Ukończone: 134

Pobrany: 6

Kondycja:

Pobierz
...( INFO )...

Wydanie SYMETRYCZNY: 26 Września 2018
Premiera Gry: 26 Września 2018
Gatunek: RPG Akcji, Mitologia Nordycka, 2D, Survival, Indie, Side-Scroll, Crafting, Wikingowie, Przygodowe Gry Akcji
Producent: Ellada Games
Wydawca: Ellada Games

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.000.31


INFO Steam:

https://store.steampowered.com/app/351100/Niffelheim/


...( Opis )...

Niffelheim to niezależna gra RPG akcji stworzona przez początkujące studio Ellada Games. Wcielamy się w niej w postać bezimiennego wikinga, który po śmierci - chcąc dostać się do raju, Asgardu - musi pokonać nordycki czyściec. Ten wypełniony jest nie tylko malowniczymi lokacjami, ale i licznymi niebezpieczeństwami, którym bohater musi stawić czoła, rozbudowując swoją fortecę i strzegąc jej przed atakami nieprzyjaciół.

Mechanika
Rozgrywka toczy się w dwóch wymiarach, ograniczając zakres ruchów bohatera do czterech kierunków - lewo, prawo, góra i dół.

Najważniejszym elementem Niffelheima jest walka, którą prowadzić możemy za pomocą broni białej (miecze, maczugi), tarczy oraz łuku. System potyczek opiera się na prostym atakowaniu nieprzyjaciół i bronieniu się przed ich ciosami. Stan zarówno bohatera, jak i przeciwników OPISują klasyczne paski zdrowia. Wiking-protagonista może odnowić je poprzez jedzenie i używanie odpowiednich eliksirów.

Nie mniej istotny jest system craftingu, pojawiający się w Niffelheimie w klasycznej postaci. Nowe przedmioty - w tym ulepszenia fortecy stanowiącej główną bazę herosa - wykonywać można po zebraniu odpowiednich, wymaganych surowców. Pozwala to wytwarzać nowe elementy ekwipunku, dobudówki - będące źródłem pożywienia lub składników rzemieślniczych - czy ulepszenia.

Rozwój postaci zakłada aktywne zdobywanie doświadczenia poprzez prowadzenie potyczek, szabrowanie jaskiń czy handel z rzemieślnikami. W przyszłości gamę tych możliwości poszerzyć ma wprowadzenie trybu areny, gdzie wikingowie będą mogli stawać ze sobą w szranki i toczyć spektakularne walki.

Niffelheim nie karze gracza śmiercią - po każdym zgonie wiking (tak czy inaczej przebywający w zaświatach) odradza się przy swojej fortecy. Jedynym sposobem na trwałe uśmiercenie bohatera jest zniszczenie jego bazy, czego regularnie próbują dokonać najeżdżający ją nieprzyjaciele.

Tryb wieloosobowy
Niffelheim oferuje dostęp do trybu wieloosobowego, w którym poszczególni gracze - obejmujący kontrolę nad wikingiem władającym jedną z 4 dostępnych krain - mogą walczyć między sobą bądź współpracować, by razem pokonywać coraz potężniejszych przeciwników.

Oprawa wizualna
Niffelheim posiada ręcznie rysowaną, dwuwymiarową i pełną detali oprawę graficzną. Stworzona przez grafików ze studia Ellada Games warstwa wizualna odznacza się wyjątkowym, chłodnym klimatem typowym dla nordyckich opowieści. Miejsce akcji ce*censored*e spójność i wyraźne podporządkowanie "lodowatomu" tematowi przewodniemu - zwiedzić możemy nie tylko zaśnieżone, porośnięte drzewami iglastymi otwarte tereny, ale również skąpo oświetlone wnętrza jaskiń naszpikowanych niebezpieczeństwami.

...( DANE TECH )...

Minimalne: Intel Dual Core 1.7 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce GTX 9800 lub lepsza, 2 GB HDD, Windows XP/7/8/10

...( Instalacja )...

1.Pobierz
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe
3.Graj!


Wybór Języka w Menu Gry!


Ogólna Notka:

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie:

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej*censored*

 
Pliki
 [Pokaż/ukryj Pliki]
(3) files
Ocena N/A
Tracker
Podobne
Nie znaleziono podobnych tytułów!


Komentarze


Brak Komentarzy!!!